Showing: 1 - 10 of 21 RESULTS

Marta Woźnica

Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od czterech lat, za sprawą firmy ForProgress związana z marketingowym obszarem IT. Podczas organizacji wydarzeń branżowych zajmuje się ich częścią wizerunkową. Po przetestowaniu swoich umiejętności w trakcie kilku mniejszych eventów, postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest TestWarez.  Prywatnie koneserka kina klasy Z i fanka gier planszowych.

Aleksandra Kornecka

Software Quality Assurance Engineer and certified tester. Passionate about quality process, UX and IA. MSc. in Cognitive Science. Non-profit activist, international conferences speaker and social media ninja. Proud leader and co-founder of Girls Who Test meetup and group (not for girls only!).

Tomasz Bańkowski

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał od branży internetowo-hostingowej. Przetwarzał dwuwymiarowe modele budowlane w trójwymiarowe wizualizacje. W branży reklamowo-eventowej od blisko 10 lat. Tworzy strategie wizerunkowe pod potrzeby Klienta. Doświadczony grafik i rysownik z zamiłowania od dziecka. Od blisko roku tester oprogramowania w ITEO. Poza pracą zapalony siatkarz i zwolennik podróży camperem. Mąż i ojciec dwóch fantastycznych …

Adriana Badtke

Testerka, archeolożka i geografka.  Współczesny człowiek renesansu.  Nie boi się zadawać trudnych pytań i uparcie poszukiwać na nie odpowiedzi. Do ulubionych należy “Jak to działa i co można z tym zrobić?”.  Na co dzień QA w zwinnym zespole zajmującym się rozwojem oprogramowania dla jednej z większych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oprócz testów zajmuje się …

Karolina Dobucka

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, ale od roku rozwija się jako tester oprogramowania testując systemy z sektora energetyki. Pierwsze testerskie doświadczenie zdobyła jeszcze podczas pracy w banku, gdzie oprócz wykonywania testów oceniała jakość rozmów, pisała procedury i przeprowadzała szkolenia produktowe. Prywatnie miłośniczka i propagatorka aktywnego wypoczynku. W szczególności rowerowych wycieczek po bliższych i dalszych okolicach.

Przemysław Tesz

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na wydziale Zarządzania. Pasjonat marketingu, nowych technologii i entuzjasta ciągłego doskonalenia się.

Paulina Jelińska

Z wykształcenia magister matematyki. Od roku tester oprogramowania technologii telekomunikacyjnych. W życiu stawia na ciągły rozwój i doskonalenie się. Obecnie kształci się w zakresie sieci komputerowych jako studentka Akademii Cisco.  Swój wolny czas poświęca muzyce, której jest pasjonatką od najmłodszych lat.

Agnieszka Wakuła

Z wykształcenia psycholog, posiadająca bogate doświadczenie w pracy z ludźmi.  Od 7 miesięcy testerka oprogramowania, pokazująca że przy odpowiedniej motywacji i wytrwałości zmiana branży jest możliwa. Zwolenniczka koncepcji uczenia się przez całe życie, z zaangażowaniem podchodząca do nowych wyzwań. Od ponad roku współorganizuje meetup’y ŁuczniczQA dla bydgoskiej społeczności testerskiej, które dają jej wiele radości i …

Joanna Koch

Z wykształcenia ekonomista. Od ukończenia studiów związana z branżą IT. Od 7 miesięcy pracuję jako tester oprogramowania dla branży energetycznej. W wolnych chwilach pasjonatka ogrodnictwa oraz prac manualnych. Uwielbiam podróże oraz poznawanie nowych ludzi.

Piotr Morawski

Absolwent Administracji Samorządowej na wydziale Prawa i Administracji  Uniwersytetu Jagiellońskiego, kiedyś tester, teraz zajmujący się marketingiem oraz organizacją konferencji testerskich. Na tegorocznym TestWarez odpowiedzialny za obsługę uczestników oraz recepcję. Na co dzień fan aktywności sportowej, bieganie, squash, treningi cardio.