Showing: 1 - 10 of 24 RESULTS
Kamil Goryn

Kamil Goryn

Współorganizator meetupu BiałQA, pracownik naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Head of Cyber Security w ProtectHut. W czasie wolnym uwielbia spędzać czas w górach.

Elżbieta Badtke

Elżbieta Badtke – jej ścieżka zawodowa w IT wiedzie od testowania gry platformowej przez eksplorację stron internetowych, do certyfikowanej i pełnoetatowej testerki systemów webowych w Speednet. Interesuje się doskonaleniem procesów jakościowych. Współautorka publikacji ‘Co zespół wie o QA?’. Asystentki Rady Programowej TestWarez 2018, obecnie wolontariuszka TestWarez 2019. Prywatnie mama małej Lidii i fanka Depeche Mode.

Edyta Sykuła

Testerka z ponad 3 letnim doświadczeniem, wcześniej pracowała w sprzedaży. W branży IT znalazła się przypadkiem, ale świetnie się w tym odnajduje. Na swoim koncie ma kilka projektów, począwszy od “klikania na pilocie”, poprzez testy backoffice’u dla dostawców TV, a obecnie zagłębia się w meandrach Salesforce’a. Pracowała zarówno w kraju jak i za granicą, co …

Marta Woźnica

Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od czterech lat, za sprawą firmy ForProgress związana z marketingowym obszarem IT. Podczas organizacji wydarzeń branżowych zajmuje się ich częścią wizerunkową. Po przetestowaniu swoich umiejętności w trakcie kilku mniejszych eventów, postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest TestWarez.  Prywatnie koneserka kina klasy Z i fanka gier planszowych.

Aleksandra Kornecka

Software Quality Assurance Engineer and certified tester. Passionate about quality process, UX and IA. MSc. in Cognitive Science. Non-profit activist, international conferences speaker and social media ninja. Proud leader and co-founder of Girls Who Test meetup and group (not for girls only!).

Tomasz Bańkowski

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał od branży internetowo-hostingowej. Przetwarzał dwuwymiarowe modele budowlane w trójwymiarowe wizualizacje. W branży reklamowo-eventowej od blisko 10 lat. Tworzy strategie wizerunkowe pod potrzeby Klienta. Doświadczony grafik i rysownik z zamiłowania od dziecka. Od blisko roku tester oprogramowania w ITEO. Poza pracą zapalony siatkarz i zwolennik podróży camperem. Mąż i ojciec dwóch fantastycznych …

Adriana Badtke

Testerka, archeolożka i geografka.  Współczesny człowiek renesansu.  Nie boi się zadawać trudnych pytań i uparcie poszukiwać na nie odpowiedzi. Do ulubionych należy “Jak to działa i co można z tym zrobić?”.  Na co dzień QA w zwinnym zespole zajmującym się rozwojem oprogramowania dla jednej z większych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oprócz testów zajmuje się …

Katarzyna Dobucka

Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną, ale od roku rozwija się jako tester oprogramowania testując systemy z sektora energetyki. Pierwsze testerskie doświadczenie zdobyła jeszcze podczas pracy w banku, gdzie oprócz wykonywania testów oceniała jakość rozmów, pisała procedury i przeprowadzała szkolenia produktowe. Prywatnie miłośniczka i propagatorka aktywnego wypoczynku. W szczególności rowerowych wycieczek po bliższych i dalszych okolicach.

Przemysław Tesz

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na wydziale Zarządzania. Pasjonat marketingu, nowych technologii i entuzjasta ciągłego doskonalenia się.

Paulina Jelińska

Z wykształcenia magister matematyki. Od roku tester oprogramowania technologii telekomunikacyjnych. W życiu stawia na ciągły rozwój i doskonalenie się. Obecnie kształci się w zakresie sieci komputerowych jako studentka Akademii Cisco.  Swój wolny czas poświęca muzyce, której jest pasjonatką od najmłodszych lat.